La Fabrika, víceúčelový prostor nacházející se v pražských Holešovicích, je populárním kulturním centrem, jež se kromě divadelních představení klasického typu zaměřuje na taneční a jiné projekty vyžadující netradiční prostorové řešení, ale i výstavy, koncerty nebo  multimediální expozice. Celkový interiér La Fabriky, vzniklý propojením a přestavbou několika původních továrních budov vzniklých na počátku dvacátého století, přináší návštěvníkům zcela unikátní atmosféru a dodává divácky oblíbenému místu zváštní industriální půvab.

Přestavba prostoru dala vzniknout čtyřem hlavním celkům, známým jako Studio 1, Studio 2/Slévárna, bar a galerie. Studio 1 bylo sporu s barem otevřeno již v roce 2007 a je koncipováno jako tzv. black box, umožňující variabilní využití sálu pro divadlo, koncerty, taneční vystoupení, ale i alternativní představení. Druhý sál, tzv. Slévárna, byl dokončen o několik let později renovací původní továrny. Zachování autentických stropních konstrukcí a dalších prvků umožňuje prostoru, využívanému především pro velké multimediální projekty, zcela specifické pronikání světla, dodávající místu jedinečnou měkkost.

Pro novou osvětlovací techniku se La Fabrika rozhodla s ohledem na stav a věk původně používané techniky. Po důkladném zvážení si zástupci předsevzali pořízení toho nejlepšího možného zařízení a jednoznačně zvolili multifunkční osvětlovací pult grandMA2 light, který byl dodán spolu s MA onPC command wing,

GrandMA light, patřící do rodiny německé značky MA Lighting, představuje výkonnou konzoli nabízející ovládání konvenčních světel, pohyblivých světel, LED svítidel a médií na jedné platformě. Pult je vybaven těmi nejnovějšími technologiemi jako je dotykový panel nebo zásuvka s klávesnicí, a nabízí velmi flexibilní a komfortní způsob programování, včetně téměř nekonečného množství přednastavení, řazení, stránkování, vytváření sekvencí a efektů.

Pult je doplněn MA onPC command wing, mobilním řídícím systémem nabízejícím 2048 parametrů řízených v reálném čase, které lze ve spojení se softwarem grandMA2 onPC odesílat prostřednictvím vestavěných DMX portů nebo přes ethernetové protokoly. Systém, představující ideální záložní řešení pro systém grandMA2, je zároveň skvělým řešením ovládání na cestách, pro menší divadla a kluby nebo pro předprogramování.