CityClub Rožnov pod Radhoštěm v novém

CityClub Rožnov pod Radhoštěm v novém
Poslední říjnový týden byla úspěšně zakončena instalace nové zvukové a osvětlovací techniky v oblíbeném CityClubu Rožnov pod Radhoštěm. Klub se tak svým vybavením zařadil mezi TOP kluby disponující tou nejmodernější technikou v oblasti osvětlovacích a zvukových systémů. Přijďte se přesvědčit sami!
Pokud jste právě vstoupili do CityClubu Rožnov pod Radhoštěm, ocitli jste se na zcela unikátním místě nacházejícím se v severovýchodní části zlínského kraje. Populární klub, ležící ve stejnojmenném sedmnáctitisícovém městě, se díky jedinečné atmosféře a prvotřídnímu servisu stal vyhlášeným místem zábavy a relaxace. Nevšední klub pravidelně otevírá své dveře nejen všem místním, ale i zájemcům z přilehlých oblastí, pro které je turisticky oblíbené město spádovou oblastí. Mimořádně velkorysé prostory klubu ukrývají několik oddělených sekcí a zákazníkům dávají možnost doplnit energii mnoha různými způsoby; do víru zábavy vás dostane kulečník, bowling či stolní fotbálek, klub je však zároveň i restaurací a diskotékou.
Čas na změnu
Pro výměnu používaného vybavení se vedení klubu v čele s panem Pavlem Zeťem rozhodlo po osmi až deseti letech používání staré techniky. Instalace nové aparatury nakonec proběhla ve větším než původně zamýšleném rozsahu: „Prvotním plánem byla výměna osvětlovací techniky a upgrade zvukové techniky. Výsledek realizace druhého bodu se však ukázal jako nedostatečný, výsledný efekt nebyl uspokojivý.“ Nakonec vznikl zcela nový nápad – spojit výměnu osvětlovací se zvukovou technikou a investovat do obou těchto oblastí zároveň. Veškerá aparatura byla vybrána na základě jediné studie analyzující světelné a zvukové podmínky klubu a instalaci bylo možno provést s ohledem jednoho systému na druhý. Hlavní myšlenkou při výběru požadovaného zařízení byl především záměr nejít mainstreamovou cestou a neinvestovat do průměrné techniky vyznačující se nízkou životností, ale zvolit to nejlepší vybavení, které si klub a jeho návštěvníci dle jeho majitele bezesporu zaslouží. CityClub Rožnov pod Radhoštěm se tak zařadil mezi kluby disponující jedním z nejlepších zvukových a osvětlovacích vybavení v republice.
Kompletně v novém
Pro osvětlovací techniku byla vybrána jednička na trhu s osvětlovacími pulty – renomovaná německá značka MA Lighting, a vycházející hvězda na trhu s vysoce výkonnými pohyblivými světly – Robe Lighting. Nadupaný výčet pořízené techniky čítající MA onPC command wing, grandMA2 onPC, 4X ROBE- mini Pointe, 8x ROBIN 100 LEDBeam, 6x ROBIN MiniMe, 6x Parfect 100 a 8x CycFX doplnil Akai APC MINI, MDG atmosfer a Bary ANOLIS. Veškeré vybavení bylo dodáno ve spolupráci firem LightNeq s.r.o., Prolight s.r.o. a Petr Kolmačka z firmy ROBE Lighting s.r.o. jež celou instalaci zajišťovaly.
Pro zvukovou instalaci byla vybrána prvotřídní, v Čechách však zatím spíš fajnšmekrům známá značka Outline. Italský výrobce s více než čtyřicetiletou tradicí v oboru nabízí vše od malých a středních reproduktorových soustav určených pro profesionální instalace až po velké ozvučovací systémy line array pro světová koncertní turné. Nové Outline vybavení čítá digitální signálový procesor iP24, který rozděluje vstupní signál mezi tři víceúčelové reproboxy EIDOS X123W, zapojené do čtyřkanálového zesilovače M5000-4 a dva subwoofery EIDOS 218 se zesilovačem T five. V neposlední řadě stojí za zmínku profesionální zařízení firmy KVANT, které v kombinaci se světly vytváří maximální taneční atmosféru.
Užít si show
Perfektní ovladatelnost je jednou z neopomenutelných výhod nové techniky, která najde využití především při mnoha tematických akcích a zábavných programech, které klub pravidelně organizuje. Účastníci jistě nezapomenou na legendární pěnovou párty, kraken párty či nedávnou halloweenskou párty. Instalace měla i jeden nečekaný efekt – CityClub se stal cílem návštěv dalších majitelů klubů, kteří zvažují výměnu techniky a pro které je klub inspirací, jakým směrem se při výměně aparatury vydat. Nezapomenutelný vizuální i zvukový zážitek je velkým lákadlem pro všechny milovníky tanečního parketu, kteří si, oslněni světelnou show doprovázenou kvalitním poslechem oblíbené muziky, mohou naplno vychutnat skvělou atmosféru v klubu, kterou nová technika úžasně umocnila.